Biznesa attiecību meistari

Efektīvi pārdošanas ārpakalpojumi lielākai peļņai

Pakalpojumi apgrozījuma palielināšanai

Pārdošanas ārpakalpojumi

Mūsu pārdošanas komanda ir profesionāļi, kas gatavi palielināt jūsu uzņēmuma ienākumus. Nodrošinām pilna cikla pārdošanas pakalpojumus un uz ilgtermiņa attiecībām balstītu sadarbību.

Pārdošanas konsultācijas

Lai panāktu izrāvienu un palielinātu savu peļņas apjomu, ir vajadzīgs labs padoms. Mūsu komanda palīdzēs izvērtēt situāciju jūsu uzņēmumā un sniegs konsultācijas labākiem rezultātiem.

Pārdošanas apmācības

Jums ir pārdevēju komanda, kas gatava strādāt, bet pietrūkst zināšanu? Nepieciešams paskatīties uz kopējo situāciju no cita skatpunkta? Mēs varam izveidot apmācību plānu tieši jūsu uzņēmumam, lai kopā sasniegtu vairāk!

Klientu attiecību vadība

Lojalitāte ir ilgtermiņa attīstības pamats. Palīdzēsim jums veidot un attīstīt vērtīgas ilgtermiņa attiecības ar klientiem, ko pierāda augsta apmierinātība, atkārtoti pirkumi un ieteikumi citiem klientiem. 

B2B Mārketings

Kā panākt, lai potenciālie klienti uzzina par jūsu produktu un pakalpojumu priekšrocībām? Kā parūpēties, lai pārdošanas apjomi augtu? Mēs varam palīdzēt jums ar efektīvu mārketingu un PR.

Kāpēc uzticēt pārdošanu mums?

1. Augstāks uzņēmuma apgrozījums

Palīdzam uzņēmumiem palielināt pārdošanas rezultātus un apgrozījumu. To panākam ticot ne vien iespējām un veiksmei, bet galvenokārt zināšanām, kā arī mērķtiecīgam un rūpīgam darbam, kļūstot par efektīvāko pārdošanas komandu ārpakalpojumā.

2. Profesionāli pārdošanas eksperti

Mums patīk pārdot, jo īpaši tādus produktus un pakalpojumus, kam ticam. Mūsu speciālisti velta laiku, lai patiešām izprastu un iepazītu uzņēmumus, kas mums uzticas, un kopā sasniegtu augstākus mērķus. Atbalstām ilgtermiņa biznesa attiecības ar klientiem, kas ir kopīgs, uz detaļām orientēts, bet ļoti vērtīgs process.

3. Vairāk laika tam, ko mīlat

Sadarbojoties ar mums, jūs varēsit pilnvērtīgāk fokusēties uz to, ko mīlat darīt, kā arī veltīt vairāk laika saviem tuviniekiem. Mēs parūpēsimies par jaunu klientu piesaisti, lojalitāti un augstāku peļņu jūsu uzņēmumam.
Skatīt visas priekšrocības!

Mūsu biznesa klienti

  • FROMME - dāvana ar nozīmi
  • Receptes.lv - lielākā pavārgrāmata internetā